O nás

LENMAR SOLUTION - riešenia v oblasti čistiacej techniky a čistiacich prostriedkov. 

Spoločnosť LENMAR solution funguje na slovenskom trhu preto, aby poskytovala svojim klientom kompletné riešenia v oblasti čistiacej techniky a čistiacich prostriedkov. Ponúka široký sortiment produktov a služieb, ktorý zabezpečí čistotu prostredia, a to s najvyšším komfortom. Sleduje nové trendy a inovácie. Predmetom činnosti je predaj, prenájom a servis čistiacej techniky. Spoločnosť tvorí kvalitný personál, ktorý sa snaží o Vašu maximálnu spokojnosť.


Čo Vám ponúkame?

Všetko na jednom mieste

Vieme zastrešiť dodávky nielen pre malé i veľké spoločnosti, ale aj pre súkromné osoby. Pravidelné odbery sú realizované včas našou dopravou, a ich ponuka je k dispozícii aj na našich predajňach v Bratislave a Košiciach.

Dostupný servis

Pre všetkú čistiacu techniku je samozrejmosťou ich záručný i pozáručný servis a pre nás zasa flexibilita riešenia prípadných porúch. Náš servisný technik sa postará o to, aby boli stroje funkčné a Vaša práca šla plynule. Ak si oprava stroja vyžaduje časovo náročnú opravu, po túto dobu Vám poskytneme náhradný stroj. Náhradné diely sú k dispozícii na našom sklade v Bratislave v dostupných cenách.

Užitočné rady

Náš zaškolený personál Vám poradí ako pracovať efektívne s čistiacou technikov a čistiacimi prostriedkami  a kde je priestor na znižovanie nákladov čistenia. Taktiež Vám pomôžu s výberom našich čistiacich  produktov a navrhnú vhodné riešenia pre Vás.

Rozumné ceny

Vyberáme čistiace produkty od domácich i zahraničných predajcov s ohľadom na ich kvalitu. Snažíme sa s obchodnými partnermi vytvárať čo najvýhodnejšie ceny pre Vás, zodpovedajúce kvalite a značke.