BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates

Clinex Dispersion HARD

Clinex Dispersion HARD

Clinex Dispersion HARD - pevná ochranná disperzia na podlahy. 

Silný prípravok na podlahové leštenie na báze akrylových polymérov a polyuretánu. Vytvára veľmi odolný povlak s vysokým leskom, odolným proti poškodeniu. Zosilnený polyuretánový ochranný náter na podlahy poskytuje dlhotrvajúci a veľmi intenzívny lesk. Má protišmykové vlastnosti. Postupné leštenie povrchov pomocou jednokotúčového stroja zvyšuje leštiaci účinok, odstraňuje škrabance a stopy vzniknuté počas prevádzky. Percento pevných látok - 25%.

Použitie:

Možno použiť na všetkých typy povrchov: vinyl, dlaždice, terazzo, betón, podlahové krytiny, parkety, PVC a ďalšie. Vyniká na miestach so zvýšeným pohybom.

Riedenie:

Pred použitím dobre pretrepte .

Odstráňte z povrchu všetky druhy znečistenia a staré polymérové vrstvy. Povrch musí byť suchý. Na čistý, odmastený a suchý neutralizovaný povrch sa rovnomerne nanáša prípravok mopom alebo mäkkou handričkou. V závislosti od požadovaného výsledku je odporúčané, aby sa aplikovali 2-3 vrstvy.

Poznámka: Každá ďalšia vrstva polyméru sa nanáša len ak je predchádzajúci náter úplne suchý (minimálna doba schnutia 40 min.). Po ukončení aplikácie musí polymérny povlak schnúť aspoň 1,5 hod. Pred použitím výrobku sa odporúča vykonať skúšku priľnavosti na menej viditeľné časti podlahovej plochy.

Aplikačné podmienky: 20 °C a relatívna vlhkosť 60 %.

Opatrenie:

Až 24 hodín po aplikácií, treba podlahu chrániť proti veľkým objemom dopravy.

Nepoužívajte silné alkalické čistiace prostriedky, ktoré môžu zničiť výsledný povlak.Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

  • Views: 4619
  • Výrobca: Amtra
  • Kód produktu: 30922
  • Dostupnosť: Skladom
6 Product(s) Sold
  • 19.03€
  • Bez DPH: 15.86€

Dostupné možnosti